Στο site μας χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε την καλύτερη εμπειρία πλοήγησης. Θέλω να μάθω περισσότερα. close
Το προϊόν προστέθηκε στο καλάθι σας

Δεν μπορείτε να βάλετε παραγγελία από την χώρα που έχετε ορίσει United States

 Τηλ.: 28210-88330 Fax: 28210-88350
Καλώς ήρθτε στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα !    Login / Register  

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module

CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module

Τεχνικά χαρακτηριστικά:
SFP Transceiver P/N:  GLC-SX-MM
SFP Transceiver Type: 1000BASE-SX
Wavelength (nm): 850
Fiber Type: MMF
Core Size (micron): 62.5, 62.5, 50, 50
Modal Bandwidth (MHz/km): 160, 200, 400, 500
Cable Distance: 220m, 275m, 500m, 550m